Apie mus

Mūsų komanda suburta iš profesionalų, kurie dirbo keletą metų dezinfekcijos bei kitose srityse, todėl puikiai žino kas yra efektyvus erkių naikinimas, skruzdėlių naikinimas.

Mes bene vieninteliai Lietuvoje galime pasiūlyti ne tik insekticidinę erkių populiacijos kotrolę, bet ir ekologišką erkių gaudymo būdą su užpatentuota erkių gaudykle, kurios pagalba erkių naikinimas yra ypač efektyvus.

Mūsų ekspertai puikiai išmano erkių, skruzdžių biologiją, jų įpročius, tad gali parinkti pačius veiksmingiausius insekticidus ir išspręsti erkių bei skruzdžių keliamas problemas.

Mūsų ekspertai pirmiausia atliks pirminę apžiūrą, kurios metu bus nustatytos: erkių, skruzdžių ir kitų kenkėjų keliamos problemos bei pasiūlys galimus problemų sprendimo būdus. Skruzdžių naikinimo paslauga – greita, veiksminga ir visiškai saugi Jūsų šeimai bei naminiams gyvūnams.

Jeigu norite sužinoti daugiau arba norite susitarti dėl mūsų eksperto vizito, skambinkite numeriu 864343377 arba užduokite klausimą rašydami saugiveja@saugiveja.lt.

. . . Erkių skurzdėlių naikinimas visoje Lietuvoje . . .