Erkių naikinimas šukavimu (gaudyklėmis)

Kova su erkėmis pradedama anksti pavasarį ir tęsiama iki rudens.

Šis unikalus metodas yra taikomas tais atvejais kai erkių naikinimas insekcitidais yra draudžiamas arba negalimas dėl tam tikrų priežasčių (vaikų darželių teritorija, kieme yra namų augintinių, kurių negalima pašalinti bent 2-3 dienom ir pan.). Šiuo atveju yra naudojamos užpatentuotos erkių gaudyklės, kurias reikėtų palikti bent parai laiko. Šis erkių gaudymo metodas negali užtikrinti 100% išgaudymo visoje teritorijoje. Jis užtikrina trumpalaikę vejos ar teritorijos apsaugą, nes gaudyklės sugaudo tik suaugusias erkes bei nimfas. Jeigu teritorijoje yra erkių kiaušinių, tai po kiek laiko teritorija vėl gali tapti nesaugi. Erkių gaudymas gaudyklėmis yra ypač populiarus prieš renginius, kurie vyksta ant vejos ar žolės (vestuvės, vaikų gimtadieniai ar kitos šventės).

Kreipusis į mūsų ekspertus bus atlikta pirminė apžiūra, kurios metu bus nustatytos erkių , skruzdžių ir kitų kenkėjų keliamos problemos bei pasiūlyti galimi sprendimo būdai. Skruzdžių naikinimo paslauga – greita, veiksminga ir visiškai saugi Jūsų šeimai bei naminiams gyvūnams.

Jeigu norite sužinoti daugiau arba norite susitarti dėl mūsų eksperto vizito, skambinkite numeriu 864343377 arba užduokite klausimą rašydami info@saugiveja.lt

. . . Naikinam erkes ir skruzdėles visoje Lietuvoje . . .