Skruzdėlių naikinimas

Tam, kad pilnai sunaikinti skruzdėles, būtina apipurkšti visus galimus plyšius ir kelią, kuriuo keliauja skruzdėlės. Negalima pamiršti plyšių, kuriais skruzdėlės patenka į vidų iš lauko. Tad svarbu naikinant skruzdėles atkreipti dėmesį į grindjuosčių plyšius, vamzdžius, slenksčius ir pan. Skruzdėlių naikinimą reikia atlikti visose patalpose, kuriose jos buvo pastebėtos.

Skruzdėlių naikinimas – tai sudėtingas ir kruopštus procesas, reikalaujantis prieš tai gerai išstudijuoti skruzdėlių buvimo vietas ir judėjimo kelius.

Naikinimo metu naudojami specialūs preparatai, kuriuos pačios skruzdėlės parneša į lizdą. Preparatas paveikia skruzdėlių instinktus, jos tampa neorganizuotos ir žūva.

Skruzdėlės dauginasi labai greitai. Mokslininkai visame pasaulyje ieško efektyvių būdų naikinti skruzdėles, kad nebūtų pakenkta žmonėms. Mūsų įmonė labai kruopščiai atsirenka priemones, skirtas skruzdėlių naikinimui. Mūsų naudojami preparatai nepakenks nei jums nei jūsų gyvūnams, bet visam laikui išnaikins jūsų namus aplankiusias skruzdėles.


Jeigu norite sužinoti daugiau arba norite susitarti dėl mūsų eksperto vizito, skambinkite numeriu 864343377 arba užduokite klausimą rašydami saugiveja@saugiveja.lt