UODŲ GAUDYKLĖS

A mosquito on a leaf
A mosquito on a leaf

Siekdami užtikrinti savo ir savo artimųjų ramų poilsį saulėtomis šiltojo sezono dienomis ir vakarais, pasirūpinkite uodų gaudyklėmis, efektyviai naikinančiomis kraujasiurbius mašalus.

Mosquito Magnet® naikina uodus ir kraujasiurbius mašalus su 40 arų (0,4 hektaro) veikimo plotu. Šios gaudyklės yra pilnai apsaugotos nuo saulės, vėjo bei lietaus veiksnių, taip pat dirba be sustojimo, 24 valandas per parą / 7 dienas per savaitę. Apytikslis sunaikintų mašalų kiekis per dieną gali siekti netgi 2000 vnt.!

Mosquito Magnet® veikimo principas yra žmogaus ar stambaus gyvūno imitacija (kvėpavimas, CO2, širdies plakimas, kūno kvapas) - tai, kas pritraukia kraujasiurbius vabzdžius. Įrenginiui sugavus/susiurbus šiuos kenkėjus, jie dehidratuoja.

Mosquito Magnet® pritraukia tik kraujasiurbius uodus ir mašalus, ir neturi jokio pašalinio poveikio žmonėms ar kitiems gyvūnams, tad yra itin saugus naudoti namų apsuptyje.

Susisiekite su mumis užpildydami žemiau esančią formą, rašykite el. paštu saugiveja@saugiveja.lt arba skambindami numeriu +370 643 43377, ir mes užtikrinsime jūsų ir jūsų artimųjų saugumą nuo kenkėjiškų vabzdžių!

Uodų gaudyklės

UODŲ GAUDYKLĖS IR JŲ PRIEDAI

TURITE KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE SU MUMIS!